Aliexpress yanlış ürün gönderdi. Ne yapabilirim?

Aliexpress sitesinden bir ürün sipariş ettim. Fakat tamamen özellikleri ile alakasız bir ürün geldi. Ne yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ürünün fotoğrafını çek.  Siparişler bölümünden tartışma aç.  Ürünün fotoğraflarını eklemeyi unutma. Sonra da ne eksik hatalı onu yaz.  Tartışma açma süresi dolmadıysa tabi bunu yapabilirsin.  Tartışma süresi bittiyse satıcıya mesaj at. Durumu bildir.  Genelde olumlu cevap verirler. Yoksa kötü yorum yazarsın.  Ürünü geri yollaman filan uzun iş hem de maliyetli olur. Eğer ucuz bir ürünse satıcı yenisini yolluyor genelde sen sırf kötü yorum yapma diye. Aliexpress'te yorum her şey demek. Satıcılar çok dikkat ediyor kötü yorum almamaya.

    murat murat (12492)