All boot options are tried sorunu nasıl çözülür?

Merhabalar òncelikle laptopum açılırken  ekrana ingilizcw yazi geliyor çözümü  nedir. Ekrana gelen yaziyi fotoğrafta belirtiyorum

kado007 kado007 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format atmayı deneyin sorun %65 Çözülecektir.

    infinity infinity (402)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Tamam dır teşekkürler sorun çözüldü kado007 5 yıl önce

    All boot options are tried  mesajının anlamı şu: Bilgisayar tüm açılış seçeneklerini denemiş. Nedir bunlar: HDD ye bakmış işletim sistemi bulamamışi USB ve DVD ye bakmış bir şey bulamamış ve All boot options are tried  hatası vermiş.

    Eğer bilgisayara bir USB takılıysa bunu çıkartıp öyle açmayı dene.

    Eğer diskteki Windows'ta bir sorun varsa o zaman yeniden yüklemek gerekebilir. Ekranda da F4 tuluna basarak bilgisayarı sıfırlayabileceğin yazıyor. Yani F4 tuşuna basarsan bilgisayarın ilk aldığın hale döner. Bu işlemde içindeki tüm dosyalar silinir.

    murat murat (12492)