alo 183 hattı ne kadar güvenli?

Bu soru buraya uygun mu tam emin değilim arkadaşlar. Uygun değilse hemen kaldırabilirsiniz sorun değil. Sorum şu alo 183 hattından bir konu hakkında bilgi almak istiyorum .

Bu  konuda tecrübemiz var mı?

Sizce alo 183 hattı ne kadar güvenli?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bende şöyle bir baktım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı ücretsiz bir servismiş. "Güvenli" görülüyor.

    Elbette hükümete ne kadar güveniyorsan o kadar "güvenli" :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Devletimize güveniyorum elbette onda sorun yok . Ben sadece bu hatla ilgili yaşanan tecrubelerinizi merak ettim Teşekkür ederim cevapladığınız için :)  temmuz (7880) mat7 6 yıl önce
    • Benim şahsen hiçbir tecrübem yok :) Ayrıca ben oldum olası bu devletede, hükümetlerede pek güvenemem :) Bir şey değil @ebruli temmuz 6 yıl önce

    Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı olan Alo 183 çocukların istismarı, kadına yönelik şiddet gibi konulardaki ihbarları değerlendirmek, acil durumları ilgili kurumlara bildirmek amacıyla kurulan Kadın, Çocuk ve Sosyal Hizmet Danışma Hattıdır. 24 saat boyunca hizmet verir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Alo 183 güvenlidir.  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına aittir. Yani devlete ait bir servistir. Devlet kurumları ne kadar güvenliyse o kadar güvenebilirsiniz. Benim kişisel bir tecrübem yok ama güvenebilirsiniz, çekinmeden arayabilirsiniz.

      murat murat (12492)