Alpemix nedir, ne işe yarar? Alpemix nasıl kullanılır?

Alpemix uzaktan bağlantı programı ne işe yarar, nereden indirilir? Alpemix programı ücretsiz mi ücretli mi?

Alpemix nedir? Alpemix nasıl kullanılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Alpemix nedir, ne işe yarar?

    Alpemix, Teamviewer ve AnyDesk benzeri gelişmiş, hafif ve son derece hızlı, stabil çalışan tamamen ücretsiz bir uzak bağlantı programıdır. Eğer bilgisayara uzaktan erişim, uzaktan bağlanma gibi ihtiyaçlarınız varsa Alpemix sizin için gayet yeterli olacaktır.

    Alpemix programı ile:

    • Uzaktan bilgisayara bağlanma
    • Uzaktan bilgisayara erişim

    işlemi yapabilirsiniz.

    Alpemix nereden indirilir? Alpemix son sürüm indirme:

    Alpemix uzaktan bilgisayara bağlanma programını Windows, Mac, Android ve iOS desteği bulunuyor. Kullandığınız işletim sistemine uygun sürümü aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.

    Alpemix Windows bilgisayara indirmek için buraya tıklayın.

    Alpemix Mac bilgisayara indirmek için buraya tıklayın.

    Alpemix Android telefona indirmek için buraya tıklayın.

    Alpemix iPhone'a (iOS) indirmek için buraya tıklayın.

    Alpemix nasıl kullanılır?

    Alpemix bilgisayara uzaktan bağlanma programının kullanımı çok basittir. Kurulum bile gerektirmez. Yani Alpemix'i kurmadan bile uzaktan bilgisayara bağlanma işlemini yapabilirsiniz. İlk olarak yukarıdaki Alpemix indirme bağlantılarına tıklayarak kullandığınız cihaza uygun sürümü indirin. İndirdiğiniz kurulum dosyasına çift tıkladığınızda direkt olarak program arabirimi açılır. Son derece kolay ve sadece bir arayüze sahip olan Alpemix'te ID ve Parola olmak üzere iki alan vardır.

    Karşıdaki kişinin ID'sini ve parolasını yazıp "Bakım yapmak için bağlan" seçeneğine tıkladığınızda bilgisayara uzaktan başarılı bir şekilde uzaktan bağlanmış olursunuz ve artık uzaktaki bilgisayarı yönetebilirsiniz.

    alpemix

    Alpemix ücretli midir?

    Hayır. Alpemix programını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Alpemix uzaktan bilgisayara bağlanma programı ile tamamen ücretsiz bir şekilde uzaktan bilgisayara erişim kurabilirsiniz.

    Alpemix'in en beğenmediğim yani program arabirimi. Rakiplerine göre son derece özensiz ve eski kafalı bir arayüze sahip olduğu için buradan puan kırdım ama onun dışında kullanım olarak gayet iyi olduğunu söylemek istiyorum.

    omercik omercik (9418)