Alt ve üst soy belgeniz e-devlet üzerinden üretilememektedir

e-Devlet soy ağacı sorgulama yaparken ''Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz. '' Bu hatayı neden veriyor?

Edit: Hatayı hala veriyor..

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Geçici bir problem olabilir, sonra yeniden denersin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 2-3 gündür böyle.. fice00 6 yıl önce
    • Öyleyse farklı bir sebebi olmalı. Aynı muhtevada başka bir konuda @farurhenho evrak (galiba ikametgah) eksikliğinden falan söz ediyordu, bilemiyorum. Olabilirde.. @fice00 temmuz 6 yıl önce

    Alt ve üst soy belgeniz e-devlet üzerinden üretilememektedir hatasının kesin bir çözümü yok. Sizinle alakalı e-Devlet üzerinde eksik bilgiden kaynaklanıyor. En yakın nüfus müdürlüğüne başvurup öğrenmeniz gerekli.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Harika bir bilgi paylaşımı olmuş.

      Harika işler yapmışlar.

      tugymugy tugymugy (3)