Alt Yön Tuşum Çalışmıyor

Bilgisayarımın alt yön tuşu çalışıyordu fakat sonra çalışmamaya başladı sağ,sol ve üst yön tuşları çalışıyor ama alt yön tuşu çalışmıor ne yapabilirim...???

kullanici190412 kullanici190412 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce bir Sistem Geri Yüklemesi yap:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer problem düzelmezse bu donanım problemine işaret eder ve bir teknik servise gösterilmesi gerekebilir.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistem geri yükleme yaparak bilgisayarının tuşu bi haldeki zamana getirebilirsin :

      1- Başlat> Denetim Masası> Sistem Koruması

      2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıkla

      Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır,Windows 10,Sistem Geri Yükleme,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Resimli Anlatım,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nerede

      3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna ile devam et .

      Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır,Windows 10,Sistem Geri Yükleme,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Resimli Anlatım,Windows 10 Sistem Geri Yükleme Nerede

      - Önerilen geri yükleme noktası ya da farklı geri yükleme noktası seçip İleri butonuna tıkla .

      Eğer işe yaramadıysa klavyeyi açıp içindeki tozları temizle . Buda işe yaramazsa teknik serivise göndermen gerekebilir .

      turansmsk10 turansmsk10 (-78)