Altıgen vida nasıl sökülur?

Merhaba

Altıgen tornavida olmadan başka bir alet ile hardisk ve benzeri şeylerin vidası nasıl sökülebilir?

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cep telefonu, tablet gibi hassas cihazlar için böyle bir öneri ariyorsan bunu hiç tavsiye etmem. Mümkünse uygun anahtar setine sahip ol.

    Harddisk vidası da benzer şekilde kendi anahtarı olmadan açmak çok zor olur, vidaya kesin zarar verirsin. 10TLlik Mini Tornavida Setleri var.  Burada bir örneği var: Mini tornavida seti Böyle bir set alıran çok rahat edersin.

    murat murat (12492)