Altyapım kaç mbps destekliyor nasıl öğrenirim?

Türk Telekom'un 35 mbps'lik Hipernet kampanyasına geçeceğim ama interneti aldığımda 3 mbps hız istemiyorum. Türk Telekom'un alt yapı sorgulama sisteminden baktım, bulunduğunuz lokasyonda hipernet kullanabilirsiniz yazıyor. Alt yapım hipernet destekliyor mu?

Altyapım kaç mbps destekliyor bunu öğrenmek için ne yapmam lazım?

kaanpasa kaanpasa (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorunun cevabını sana sadece internet servis sağlayıcın verir. Telefon açarak alt yapının durumu ile ilgili tüm bilgileri alabilirsin.  Sorunun asıl cevabı bölgendeki teknik alt yapı ile ilgili. Kablolama sistemi, kullanılan cihazlar vs. Bunları da en güzel Türk Telekom bilir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      444 0 375 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetlerini ararsan müşteri temsilcisi adresini kontrol edip gerekli bilgiyi verecektir. Ya da bir Türk Telekom ofisinden de bilgi alabilirsin, altyapın 35 mbps'e kadar destekliyorsa verilir.

      omercik omercik (9418)