AM3 soketli işlemci önerisi

am3 Soketli f/p bir işlemci önebilir misiniz gta5 ve pubg kasmayacak tipte birşey önerirseniz yeterli olur şimdiden teşekkürler

umuttt umuttt (207)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Bütçe vermediğin için sana bir işlemci önermemiz zor. Bu linkte   https://www.hepsiburada.com/islemciler-c-46?filtreler=1590_dp:AM3%E2%82%AC2B AM3+ sokete uygun işlemcileri bulabilirsin. Bütçenin el verdiği hangisiyse onu alabilirsin.

Pubg en düşük Amd FX-6300 3.5GHz Soket AM3+  işlemci istiyor.

  • Amd FX-6350 3.9GHz Soket AM3+ İşlemci
  • Amd FX-9370 4.4GHz Soket AM3+ İşlemci
  • Amd FX X8 9590 4.7GHz Soket AM3+

Bütçene uyan birini alabilirsin.

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

  • 400 - 600 tl arası am3+ değil ama sadece am3 soketi olması gerekiyor :( am3 arıyorum bulamıyorum böyle giderse anakartıda değiştiriceğim umuttt 5 yıl önce
  • @umutt Kusura bakma benim dikkatsizliğim. Am3 bulman zor. AM3 çıkalı 10 sene olmuş neredeyse. hakan 5 yıl önce