Amazon Assistant nedir, nasıl kullanılır?

Amazon Assistant nedir? Amazon Assistant nasıl kullanılır? Amazon Assistant uygulaması telefona nasıl yüklenir? Amazon Assistant  ne işe yarar?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Amazon Assistant Nedir?

    Amazon Assistant, ürünleri görseller üzerinden bulmanızı sağlayan bir Amazon uygulamasıdır. Google Chrome eklentisi mevcuttur. Aynı zamanda Mobil cihazlar için de uygulaması vardır. Amazon Assistant ile herhangi bir ürünü ürün resmi ile arayarak Amazon üzerinde bulabilirsiniz ve satın alabilirsiniz. Amazon Assistant uygulamasında şuan için Türkçe dil desteği yok ve amazon.com.tr dahil edilmemiş durumda.

    Amazon Assistant nasıl yüklenir?

    Android telefon sahibiyseniz Google Play üzerinden Amazon Assistant  yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda PC için, Chrome tarayıcısı için, Amazon Assistant indirebilirsiniz.

    Amazon Assistant nasıl kullanılır?

    Yukarıdaki videoyu izleyerek Amazon Assistant nasıl kullanılır (Android Telefon) öğrenebilirsiniz.

    alattin alattin (16984)