Amazon'dan ekran kartı alacağım, ne kadar vergi öderim?

Toplam maliyeti ne kadar olur? Yardımcı olursanız güzel olur. Ürünün fiyatı 5440 TL (650 dolar).

vh0x vh0x (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ürünü sepete ekleyip sipariş ekranına gidin orada vergi dahil toplam ne kadar ödeyeceğiniz yazar. Ayrıca hangi ekran kartını alacaksınız?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • 1650 süper vh0x 3 yıl önce
    • 1660 Super var o fiyata. Ama Vatan'dan ve sadece mağaza da bulunuyor. İletişime geçip buulunduğunuz lokasyondaki mağazaya gönderim sağlamasını isteyebilirsiniz. https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1660-super-ventus-xs-6g-oc-6gb-gddr5-192bit-dx12-ekran-karti.html @vh0x hydra 3 yıl önce
    • çok teşekkür ederim vh0x 3 yıl önce
    • rica ederim. @vh0x hydra 3 yıl önce