Amazon.de NVIDIA QUADRO RTX 8000 fiyatı

Amazon.de'de rtx quadro 8000,titan rtx ikiside 715 euro ya satılıyor sizce buna güvenilir mi?

isshin isshin (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Amazon.de'den ürün alınır fakat bunun bir de gümrük vergisi var.

    Amazon.de elbette güvenilir fakat dediğim gibi yabancı ülkeden gelceği için gümrük vergisi var.

    Gümrük vergisi hesaplama 2019 | Yurt dışı alışveriş vergisi nasıl hesaplanır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hocam gümrük alınsa bile neredeyse normal fiyatından 10 kat daha ucuz. isshin 4 yıl önce

    Bahsettiğin ürün NVIDIA Quadro RTX 8000 ise bu fiyat olamaz.

    NVIDIA QUADRO RTX 8000 Nvidia sitesinde 5500$ yani yaklaşık 40.000 TL  üyünün adında bir hata vardır, dolandırıcılık olduğunu düşünmüyorum.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hocam iletişime geçtim su cevabı verdiler: isshin 4 yıl önce
    • Hallo, PNY Quadro RTX 8000 48 GB GDDR6 ist Neu. Das Produkt ist original, neu, verpackt. Es kommt mit einer 24 Monate Garantie, Rechnung, Bedienmenü in Deutsch inklusive aller Original-Zubehörteile. Der Gesamtpreis hängt 715,00 EUR, inklusive versand. Wenn Sie 2 kaufen, sofort befreit. (3 Stück). Der Preis ist weniger als umstritten, weil wir persönliche Rechte in diesem Zeitraum haben. Wenn sie verloren sind zu kaufen, von Ihnen sie uns ihre Rechteummer, ihre eigenen Namen und Adresse, so dass ich die Rechte durch Amazon verloren kann. Die Lieferung erfolgt durch UPS oder DHL verschiedene von 2-4 Werktagen. Mein Rückgaberecht ist voll Geld zurück in 21 Tagen. isshin 4 yıl önce
    • Sen bu fiyata satılabileceğine inanıyorsan satın al. @isshin "Yok biz dolandırıcıyız o sebepten bu fiyata verebiliyoruz" gibi bir mail beklemiyordun sanırım. hakan 3 yıl önce