Amazon.de vergi

Amazon.de'den 1900 Euro'ya bilgisayar bileşenleri satın almak istiyorum (2 farklı kredi kartıyla). Vergiyle beraber bana ne kadara mal olur?

isshin isshin (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • Sadece gümrük vergisi mi alıyorlar? isshin 4 yıl önce
    • Bilgisayarın parasını vereceksin bir de gümrüğe para vereceksin takılırsa tabi gümrüğe @isshin darkcrak 4 yıl önce

    Yüksek fiyata topladığınız için vergi de yüksek olacaktır, tahmini 2000 TL - 2500 TL Vergi ödemeniz gerekebilir.

    Vergi fiyatı değişkenlik gösterebilir bunu aklınızda bulundurun. @darkcrak 56 TL vergi mi ? Keşke 56 TL alsalar artık 0.01 centlik ürüne bile 15 TL vergi ödüyoruz.

    Türkiyeden almak yararına olacaktır, garanti bakımından, fiyat bakımından.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Reis ben o euroyu türk parasına çevirdim de yazdım :D hata yapmışım :DD darkcrak 4 yıl önce
    • Her üründe vergi var artık, amazon.de den alışveriş yapmak şu zamanda ne kadar doğru bilmiyorum, almanya fransa, avusutrya korona yüzünden beter haldeler. hydra 4 yıl önce
    • Hocam amazon.de'de Almanya vergisi var alırken fiyattan düşüyor diye okudum doğru mu? isshin 4 yıl önce
    • Bilmiyorum. hydra 4 yıl önce