AMD 6570 HD Series ekran kartı güncelleme

Merhabalar Windows Update veya Windows işletim sistemi iştirakli Ekran kartı sürücümü güncellemek istiyorum. Windows 7 SP-1 AMD 6570 Hd Series ekran kartı güncelleme nasıl yapabilirim ?

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AMD'nin ekran kartı otomatik tespit etme aracını kullanarak yükleme yapabilirsin. Bu videomuz işine yarayacaktır: AMD Ekran kartı Otomatik Yükleme  - Güncelleme - En Kolay Yöntem

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Paylaştığınız çözüm için teşekkür ederim yalnız windows update ile sürücü güncellemesinden bahsetmiştim lucas77 4 yıl önce