AMD A8 7600 Kaveri'nin GPU'su hangi ekran kartına eşdeğerdir?

Yukarıda da belirttiğim gibi AMD A8 7600 Kaveri GPU'su AMD'nin hangi ekran kartına denk geliyor? Ürün açıklamasında sadece R7 Series yazılmış.

Link: http://www.vatanbilgisayar.com/amd-a8-7600-soket-fm2-38ghz-4mb-onbellek-65w-28nm-islemci--r7-gpu.html

mstfz2001 mstfz2001 (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AMD nin Dual Ekran kartıne Denk geliyor

    CEVABIMI ONAYLARSAN SEVİNİRİM

    @NvidiaGTX

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Dual diye bir ekran kartı yok. Dual graphics iki ekran kartının (entegre be harici) beraber kullanılması demek. mstfz2001 7 yıl önce
    • ha tamam nvidiagtx 7 yıl önce
    • cevabımı onaylarmısın lütfen nvidiagtx 7 yıl önce