AMD Catalyst Control Center'da menüler eksik

Eskiden sorunsuz bir şekilde ekran rengini canlandırmak için AMD Catalyst Center'a girip canlandırma yapabiliyordum, başka ayarlar için de gerekliydi. Ama şimdi girdiğimde menüler yok, çıkmıyor. Yaşadığım bu sorunun sebebi ve çözümünü bilenler yardımcı olabilir mi?

kaanerben kaanerben (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Açıkcası ekran kartı modeliniz eski olması gerek çünki Catalyst control eski model ekran kartları için geçerli bir program asıl konuya dönecek olursak yani sadece güç seçeneği var ve diğer seçenekler yok bunun için daha önce yada dün geçen hafta ekran kartı ve monitör ayarlarıyla oynadınızmı ?

    lucas77 lucas77 (199)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hayır hiçbir şeyle oynamadım bilgisayarım laptop kaanerben 5 yıl önce
    • Yani sürücüler çökmüş olabilir mi diycem ama oda belli değil. En temizinden ekran kartı sürücülerini temizlemek olacak ama biraz daha bekleyin belki çözüm önerisi yazan olacaktır. Yarın mutlaka bu siteyi kontrol edin lucas77 5 yıl önce
    • Yarın Bu konu altına tekrar yazarım teşekkürler herşey için iyi günler. kaanerben 5 yıl önce