AMD catalyst control center yüklenmiyor

Yukarıda gösterdiğim gibi Control Center'i yüklemeye çalışırken zaten yüklü ve güncel olduğu hakkında bir uyarı veriyor. Fakat daha önceden Control Center'i klasöründen silmiştim ve şuan bilgisayarımda bulunmamakta. Uyarıya rağmen ileri dediğimde Control Center'in kurulduğunu söylüyor lakin kurmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum, en kısa sürede Control Center'i bilgisayarıma kurmam gerek.

keremay773 keremay773 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu linke tıklayıp DDU programını indir. İndirip açtığında programın sağ tarafında aşağı ok işaretiyle nvidia seçeneğini göreceksin, nvidia yazısına ve sonra da amd amd yazısına tıklaman lazım. Amd yazısına tıkladığında clean and restart "highly recommended" (Türkçesi temizle ve yeniden başlat (tavsiye edilir) butonuna tıkla. Böylelikle bilgisayarındaki amd ekran kartının
    kendisiyle birlikte tüm kırıntılarıda siliyor bilgisayarın açıldığında ekran kartı ve bahsettiğin programıda yükleyebilirsin.

    gorele28 gorele28 (387)