AMD - Catalyst Version: 08.00.0916 güncellemesi yüklenmiyor

bilgisayarımı her açtığımda "yeni güncelleştirmeler mevcut" bildirimi geliyor ve tıkladığımda AMD Settings açılıyor. burada WHQL ve Beta olmak üzere 2 güncelleştirme oluyor. internetten okuduğum kadarıyla WHQL olanı seçip güncelle diyorum. açılan Install Manager'da next'e bastıktan sonra güncelleme başlıyor gibi ancak Install basamağında iki kutucuk da dolmasına rağmen bir türlü bitmiyor dakikalarca bekledim. sorun nedir yardımcı olabilcek varsa sevinirim. sorunun görüntüsünü atmak isterdim ama görüntüyü nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum, yardımcı olabilecek kişiye mailden de atabilirim. şimdiden teşekkürler.

burakcepe burakcepe (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bios unu güncelledikten sonra tekrar denermisin. Biosun eski olduğundan ekran kartı güncellemesi sistemini eski görüp güncellemeyi kesebilir.

    kerempekmezci kerempekmezci (1)