AMD çipset driverı nasıl yüklenir? Chipset sürücüsü nasıl yüklenir?

AMD çipset driverı nasıl yüklenir?

Chipset sürücüsü nasıl yüklenir?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yukarıdaki linke girin ve aşağıdaki gibi Chipsets kısmına tıklayın. Ardından sağda yeni açılan kutunun içerisinde hangi soket türünü kullanıyorsanız onu seçeceksiniz. Ben B450 kullandığım için AM4 soketi seçip sağ taraftan da B450 Çipsetini seçeceğim.

    https://i.ibb.co/6XBgWQ2/2.png

    Buradan Windows 10 için veya Windows 7 için driverları bulabilirsiniz. Ben ek olarakta aşağıda belirtilen driverları da indireceğim. Boyutları yazıyor. Sağ taraftaki Download* kısmına tıklayarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.

    https://i.ibb.co/3STD7xq/3.png

    Şu şekilde Chipset driverını açıyoruz.

    Install diyerek belirtilen driverları vs indiriyoruz. İşlem bitince yeşil bir kutunun içerisisnde CLOSE yazar, ona tıklayarak kapatabilirsiniz. Sonra yeniden başlatacaksınız.

    hydra hydra (3800)