Amd Crimson sürücü yüklerken siyah ekran veriyor

Bu sürücüyü bir türlü kuramadım.Kurarken siyah ekran veriyor ve güvenli modda girip bakıyorum monitörde ünlem.Kaldırıp eski sürücümü yüklüyorum.Süreklide güncelleniyor bu sürücü.Ben hala yükleyemedim.Yardımcı olur musunuz?

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Otomatik sürücü yükleme yazılımını denediniz mi?

    Sorun düzelecektir diye düşünüyorum.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Peki monitörle desteklememe gibi bir durum olabilir mi acaba? akif52 8 yıl önce
    • 15.7.1 eski sürümü yükle diyor. akif52 8 yıl önce
    • Monitörle ilgisi olmaz bu gibi durumların. Otomatük yükleme aracı sistemin için en uygun sürümü yükleyecektir. hakan 8 yıl önce
    • kullanmıştım kendisini daha önce o hiç çalışmamıştı. :D Dostum bi iş yapıyorlar ondanda doğru düzgün faydalanamıyoruz. :/ Cok saçma. akif52 8 yıl önce

    Yokmu başka ilgilenen ? Bir türlü ekran kartından düzgün verimi alamadım ? Crimson kurulmaz sa kurulmaz diyin yani.Ama görünüşe görede pek kurulacak denemez.Acaba Radeon a devammı edeyim ? Onuda yeniden kurmam lazım bişeyler değişmiş sürüm düşmüş kendiliginden 13.251 olmuş. :(

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      Sorun devam ederse DisplayDriverUninstaller ile kaldırın daha eski bir sürümü deneyin.

      ardahd ardahd (631)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Olmadı Hocam ya DDU nun son sürümünü yükledim sildim bütün dosyaları falan.hemde güvenli modda.sonra normal bi şekilde girip yükledim 16.2 beta yı.( en güncel bu vardı. ) %25 de ekran kartı sürücüsü yüklemesi bitip Amd Settings i yüklemeye başlayacağı sırada 1 kere gelip gitti sonra tekrar gitti bu sefer geri gelmedi. :( biraz bekledim acılmadı bende şuan 15.7.1 i kuruyorum.galiba bundan ötesini kuramayacağım.crimson u denemeyi çok isterdim.belki ilerleyen zamanlarda yükleme şansımız olur. akif52 8 yıl önce