AMD DRİVER SARI ÜNLEM HATASI

MERHABALAR SORUM COK BASİT BİR O KADAR DA ZOR AMD RADEON (TM) HD8970M DRİVERIMDA SARI ÜNLEM VAR VE OYUN OYNAYAMIYORUM. OYUNLARDA DAHA ÇOK VERİM ALMAK İÇİN DRİVERI GÜNCELLEDİM FAKAT Bİ HATA YAPTIĞIM İÇİN SANIRIM MAVİ EKRAN VERDİ DAHA SONRA W10 A ÇEVİRDİM PCYİ BUNUNLA BERABER DRİVERLARI KURDUK FAKAT SÖZ KONUSU DRİVERİ NE YAPTIYSAM AKTİF HALE GETİREMEDİM.

SARI ÜNLEM VERİYOR OTOMATİK GÜNCELLEME YAPTIM ZATEN GÜNCEL DİYOR. FARKLI BİR KAÇ PROGRAM İNDİRDİM SAR ÜNLEM KALKIYOR AMA RESET ATINCA YİNE ESKİSİ GİBİ OLUYOR.

PC MASA ÜSTÜNDE SAĞ TIK YAPINCA AMD SOFTWARE AYARLARI BİLE GÖZÜKMÜYOR BENİM SORUN DİREK EKRAN KARTINDAMIDIR YOKSA BUNU BİR ÇÖZÜMÜ VARMIDIR.

ÇÜNKÜ EN SON W7 KULLANIYORDUM EKRAN KARTI NORMAL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORDU

huseyinsercanamd huseyinsercanamd (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır ve eski sürümü yükle.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Birçok ekran kartı üreticileri eski ekran kartı kullananlara artık destek vermiyor yani buda ne oluyor en güncel sürümü yükleseniz bile o sürüm sizin ekran kartınızı desteklemiyordur.

      Nvidia ekran kartımı güncellerken hata veriyor

      Burada @hakan NVIDIA yı anlatıyor ama AMD için de geçerli bir konu

      Çözüm:

      @hydra 'nın da dediği gibi DDU ile kaldır ve temiz bir şekilde eski sürümünü yükle ekran kartının

      Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

      AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

      darkcrak darkcrak (5168)