Amd ekran kartı için sürekli güncelleme geliyor ?

Amd ekran kartı kullanıyorum. 2 günde veya 3 günde güncelleme geliyor. Güncellemekten yoruldum. Bu kadar çok olması iyimidir ? Yapmalımıyım?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncellemelerin sıklıkla olması şikayet edilesi bir şey değildir ve iyidir. Güncellemelerin olmaması veya ümit edildiği kadar (sıklıkla) olmaması ise iyi değildir, bundan şikayet edilebilir.

    temmuz temmuz (12505)