AMD ekran kartini güncelleyemiyorum. AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) Graphics güncelleme sorunu

selam abiler. AMD ekran kartini güncelleyemiyorum. AMD E1-2100 APU with Radeon(TM) Graphich. Ekran kartini indirdim.

Hizli Yükleme            Özel yükleme

kismina kadar her şey normel. ondan sonrasi yok. hangisine tiklarsan tikla ayni sayfada kaliyir. Nekadar tiklamak istiyorsan tiklaya biliyorum ama değişen hiç bir şey yok. eskiden bir kere güncellemiştim ama yeni format attim Windows7 32 bit. tüm güncellemeleri indirdim tekrar denedim değişen  bir şey yok. bunun bir çözümü yokmudur. Driver boster. gibi sürücü güncelleyci uygulamalar ile güncellemek mümkün ama bilgisayarda kasma başliyor.

benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Buradaki sürücüyü dener misin?

     AMD E1-2100 APU with Radeon(TM)  - Windows 7 - 32-Bit Edition

    https://www2.ati.com/drivers/beta/win7-32bit-radeon-software-adrenalin-edition-18.9.2-sept19.exe

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

    • abi ben zaten AMD siteden indirdim. işlemji adini tarayicinin arama kismina aziyirsun AMD resmi sitesini sonuçlandiriyor. oradan Windows7 32 bit. Optional olmayan sürümü yani 18.5.1-May23 sürümünü indirdim Önceden bir kere kurmuştum da format atdim ilk önce Driver boster ile oyun desteklerini sonra sistem aygit sürücülerini indirdim Grafik karti güncellemesini veriyor Driver booster ama oradan güncelleyince bilgisayarda kasma başliyor. Grafik kartini indirmedim. AMD sitesinden 18.5.1 sürümü indirdim olmuyor. benmerakettimde 2 yıl önce
    • @benmerakettimde discord tan yaz da bakalım alattin 2 yıl önce
    • discort nedir abi benmerakettimde 2 yıl önce