AMD grafik karti sorunu?

Işlemci: AMD E1-2100 APU with Radeon (TM) HD Graphics

RAM: 2GB

Işletim sistemi: windows7 32bit

Yeni format at'dim Grafik kartini AMD sitesinden en güncel sürümü 18.9.3  indirdim

Hizli Yükleme                   Özel Yükleme

 kismina kadar her şey normel ama bu kisimda sorun yaşiyorum. Hangisine tiklarsan tikla kuramiyorum. Ayni ekranda kaliyor. Fare imlecini yazilarin üstüne tekrar getirince tekrar tiklaya biliyorum ama kuramiyorum ayni sayfa da kaliyor. Eski sürümü 18.5.1 indirdim ama hala ayni sorun.

internet zayifliğindan ola bilir'mi

yeni sürüm 274MB eski sürüm ise 328MB  cevaplarsaniz sevinirim. Cevaplariniza ihtiyacim var acil bir durum. Şimdiden teşekkürler.

benmerakettimde benmerakettimde (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı konuyu 500 defa açmanızdan dolayı internet kaynaklı olduğunu varsayıyorum.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Sürücüyü indirdikten sonra. Internet gereklimi. benmerakettimde 2 yıl önce