AMD Grafik karti

AMD rafık kartı nasıl güncellenır?

Sorusuna yanıt.

kullanici53158 kullanici53158 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sürücü güncellemek ıçın pek çok programlar var mesela(DrıverBoster. DrıverPack solutıon.)

    ama bu programlar ıle ekran kartını güncelledığınızde AMD ışlemcıler kasma sorunu vere bılıyorç

    bu yüzden bazı arkadaşlar buna bır çözüm arıyorlar aynı benım aradığım gıbı

    PEKI BUNUN ÇÖZÜMÜ NEDIR?

    1.Tabıkı AMD sıtesı. Taraycımızı açıp arama kısmına AMD drıver  yazıp aratalım karşımıza gelen AMD sıtesıne gırın

    Karşınıza gelen ekrandan kendı ışlemcınızı seçıp gönderın.

    karşınıza gelen ekrandan ışletım sıstemınıze uygun sürümü seçıp ındırımç

    ama ındırmeden önce  sücünün sürümünü gösterdığı kısımda  Örneğın; 18..2.19 Optıonal

    olan kısma dıkkat edın. Optıonal  yazısı olmayan sürümü ındırın.

    Evet Otıonal yazısı olan sürümler daha yüksek ama hatalı. çalışmaya bılır. yada kasma sorunu yarata bılır.

    2. Taraycınızı açıp arama kısmına ışlemcınızın adını yazın

    Örneğın; AMD E1-2100 APU wıth Radeon(TM) HD graphıch

    aratın büyük ıhtımalle aram sonuçlarında  gelen sıtelerın arasında sızın ışlemcınızın adıda olacak. oradan Optıonal olmayan en yüksek sürümü ındırın ve kurunç

    kullanici53158 kullanici53158 (3)