AMD Mobility Radeon HD 5000 ekran kartı AMD'nin sitesinde yok

ekran kartı mı bulamıyorum 5000 harici bütün sayılar var yardımınıza ihtiyacım var seçtm her şeyi 4 tane pencere açılıyor amd sayfaısnda ama benim asıl Yazılan yok bilgisi olan var mı bu M seri mi M ye basıyorum 5000 li olana 5145 var en düşük

kaanarslan1288 kaanarslan1288 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartını bulamayanlar için alternatif olarak bir video daha paylaşmıştık. AMD ekran kartını otomatik güncelleme videosunu da izledin mi? İzlemediysen: AMD Ekran Kartı Otomatik Yükleme ve Güncelleme - En Kolay Yöntem

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

      Özel hızlı konuşma gibş sekmeler var mı canlı destek gibi  yardımcı olun pek anlamadığım için anlatamıyorum da

      kaanarslan1288 kaanarslan1288 (1)