AMD Radeon 7600 HD Series Kurulumunda Mavi Ekran Hatası

AMD Radeon 7600 HD Series Kurulumunda Mavi Ekran Hatası alıyorum işletim sistemi Windows 8.1 kurulum u yaparken sürekli mavi ekran hatası alıyorum driver kurulmuyor ve driver i AMD kendi sitesinden en güncel sürümünü indirdim fakat sürekli aynı hatayı alıyorum yardımlarınizi ve çözümlerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

'Hata kodu: Thread Device Stuck in Driver '

İyi çalışmalar dilerim..

met1963 met1963 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle Windows 8.1 üzerine tüm Windows güncellemeleri yüklü mü? yüklü değilse önce Windows 8.1 güncellemelerini yükle. Bu önemli.

    Daha sonra Guru3D - Driver Sweeper ile tüm ekran kartına dair sürücüleri kaldır ve sürücüyü tekrar yüklemeyi dene.

    hakan hakan (15394)