amd radeon driver hatası battlefield 1

öncelikle merhaba 6 satte indirdiğim battlefield 1 oyununda oyuna tıklayınca detected AMD Radeon driver versionUNKNOWN the required driver versiyon is 16.20.1025 or later please update your drivers at https://www.amd.com/before playing the game

diye bi error veriyo ne olur yardım edin

kullanici391442 kullanici391442 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kısacası oyunu oynamadan önce AMD nin sitesinden ekran kartınıza ait en güncel driveri indirip kurmanız gerekiyor.Oyun driver sorunu yüzünden bir uyarı veriyor.

    Ekran kartınızın tam modelini söylerseniz sizin için en güncel sürücüyü bulabiliriz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)