AMD Radeon HD 5500 series sürücüsü nasıl yüklenir?

Ekran kartım amd radeon hd 5500 series ama eski bilgisayarımda nvidia geforce olarak görünüyordu eski bilgisayarım bozulduktan sonra ekran kartını çıkarıp yenisine taktım tüm sürücüleri online driverpack tan yükledim. Ama ekran kartımı nasıl geforce yapacağımı bilmiyorum ekran kartımın ramı 1gb.

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dostum AMD Ekran kartında Geforce ne arıyor ? Geforce Nvidia Ekran kartlarının çıkardığı seri. Nvidia Geforce GTX 1050 Ti Gibi.

    HD 5500'ın Geforce ile uzaktan yakından alakası yok.
    HD5500 Sürücüleri yükle!
    DriverPack kullanmanı önermiyorum.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bende nvidia ve amd ne alaka bilmiyorum ama eski bilgisayarımda nvidia geforce gt olarak görünüyordu. winxp 4 yıl önce
    • Amd Radeon HD5500 Ekran kartı Geforce GT olarak gözükemez çünkü Geforce GT Nvidia'nın çıkardığı ekran kartı. @winxp infinity 4 yıl önce