Amd Radeon HD 6450 Ekran Kartı Driver Kurulamadı Hatası Alıyorum

İyi Günler Ben Driver Pack Uygulamasıyla Amd Ekran Kartının Sürücüsünü Kurdum ve Ardından Çok iyi gitti ekran boyutlar 1920x1080 oldu sonra yeniden başladım ve ekran sanki driver kurulmamış gibi 1024x768 oldu kapatıp açınca şimdi en son 1280x1024 ekran çözünürlüğü var direver güncelle dediğimde driver güncel diyor  güncel olduğunu biliyorum ama neden böyle oldu onu anlamadım

EKRAN FOTOSU

darkwob darkwob (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sürücünüzü Driver Pack Aracılığı ile kurduysanız, kurulan sürücüyü kaldırın ve AMD Drivers sitesinden en son sürümlü Windows 10 uyumlu sürücüyü indirin.

    Buradaki linkten HD 6450 için Windows 10 64-Bit uyumlu sürücüyü indirebilirsiniz. (Sayfanın aşağısındaki Catalyst Software Suite yazısının karşısında Download diyerek indirebilirsiniz)

    Windows 10 32-Bit uyumlu sürücü için de buraya tıklayın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)