Amd Radeon HD 7400M Windows 10 sorunu

Sayın uzman arkadaşlarım. Ben windows 10 kullanıyorum. Daha doğrusu Windows  7'den Windows  8'e, Windows 8'den de Windows 10a geçtim. Amd radeon hd 7400 m ile intel hd graphics 3000 i algılamıyor 4 kere güncelleme istedim güncel dedi.

kullanici861388 kullanici861388 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Amd Radeon HD 7400M için otomatik sürücü yükleme aracını denediniz mi?

    AMD otomatik sürücü yükleme yazılımı

    Yukarıdaki linke git ve DOWNLOAD NOW butonuna bas. radeon-software-adrenalin-2020-21.1.1-minimalsetup-210120_web.exe gibi bir ada sahip dosya inmeye başlayacaktır. Bunu çalıştır.

    Amd Radeon HD 7400M eski olduğu için indirme listesinde göremezsin. Ama otomatik sürücü yükleme yazılımı uygun sürücüyü yükleyecektir.

    Manuel yapmak isterseniz

    • Amd Radeon HD 7400 M 64 bit Windows 10 sürücüsü indir
    • AMD Radeon HD 7400 M 32 bit Windows sürücüsü indir

    linklerinde Windows 10 için 32 bit ve 64 bit sürücüleri kendi sisteminize göre yükleyebilirsiniz.  Eğer sisteminiz 32 bit mi yoksa 64 bit mi bilmiyorsanız :

    32 bit 64 bit farkı nedir?

    Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım?

    hakan hakan (15409)