Amd radeon hd 8500m sürücüsü AMD sitesinde yok

amd radeon hd 8500m ekran kartı sürücüsü AMD sitesinde yok. amd radeon hd 8500m sürücüsü indirmek istiyorum ama  AMD Radeon™ HD 8000M Series altında hemde AMD Radeon™ HD 8000M (OEM) Series altında  Amd radeon hd 8500m sürücüsü yok. Sebep ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senin ekran kartının modeli bu değildir. Amd radeon hd 8500m bir seri. Bu serinin altında AMD Radeon™ HD 8550M gibi kartlar var. Laptop  markan ve modelin üzerinden ararsan ekran kartı sürücüne daha hızlı ulaşırsın.

    Senin ekran kartı modelin AMD Radeon™ HD 8550M gibi bir modeldir.  Mesela Lenovo G50 laptopda  Amd radeon hd 8500m görünüyor ama ekran kartı modeli AMD Radeon™ R5 M230

    murat murat (12492)