AMD Radeon Settings driver bildirim sorunu.

İyi geceler ve sabah okuyacak olanlar için iyi günler dilerim. :)

Sorun şu: AMD Radeon Settings'e bildirim geliyor, bildirimler sekmesine geçiyorum bana yeni güncelleme var diyor.

Güncelleme var dediği sürüm: Yeni Gerekli sürüm 19.1.1

Benim sürümüm 19.1.2 :))))) Buna rağmen tamam diyorum gerekli olanı kurayım. 19.1.1'i kuruyorum. Bu seferde yeniden bildirim geliyor yeni sürüm var 19.1.2 diyor. Bunu anlayamıyorum daha önce de AMD kullandım ama böyle bir şeyle karşılaşmadım.

DDU ile kaldırıp kurdum (2-3 kez farklı versiyonlar denemek için)

PC'imde virüs yok.(bildiğim kadarıyla)

Zaten yeni aldım yani temiz kurulumu yeni yaptım.

Özellikle başına gelmiş arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.

Saygılarla.

klkmlk9998 klkmlk9998 (71)
5 yıl önce sordu

  • Windows sürümünü'de yazsaydın kaç bit vs. darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

AMD Radeon mağdurları gurubuna hoş geldin :)  AMD yazılımında bulunan bir hatadan dolayı bir süredir bu saçma hata alınıyor. Bende de aynı. Sorun sende değil yani. Pc'yi her açtığımda bu bildirim geliyor. Bu muhtemelen yazılımda bir bug sonucu oluyor. Rahatsızlık vermesi dışında bir sorun yaratmıyor.

hakan hakan (15394)
5 yıl önce cevaplandı

  • Teşekkürler, içim rahatladı. :D klkmlk9998 5 yıl önce
  • Bu arada merak ediyorum da sizin kartınız da asus mu ve modeli nedir? Boşta ekran kartı kullanımınız ve oyunda ekran kartı kullanımınız nedir ? Şuan benim rfactor 2 de bile 6gb'a kadar kullanım gösteriyor ama fps değerlerim çok iyi ve takılma donma yok. Çözmeye çalışıyorum çözersem veya çözemezsem bile konu açacam bunun hakkında ama önce fikrinizi alayım dedim bir AMD kullanan olarak :) klkmlk9998 5 yıl önce
  • @klkmlk9998 bendekiler laptop, asus, dell ve acer var. Bunlardan asus ve dell olanda dediğim durum söz konusu. Oyun konusunda sana bir şey söylemem zor çünkü oyun oynamıyorum. Oynasam da mario tarzı ilkel oyunlar :) iş için kullanıyorum hakan 5 yıl önce
  • Eyvallah sorunu çözdüm, yazılımsaldır ve herkes de olmuyordur belki diye konu açmıcam ama soru görürsem bunun hakkında cevaplarım. Sorun şuymuş crimson arayüzündeki performans izleme sorunlu. Msi Afterburner ile gelen riva turner ile ölçtüm bahsi geçen oyun ve diğer oyunlarda 4Gb'ı aşmadı. :D klkmlk9998 5 yıl önce
  • @klkmlk9998 süper. Bunu çözüm olarak paylaşırsan birilerinin işine yarayacaktır. hakan 5 yıl önce
  • Soru olursa paylaşayım demiştim ama sizde öyle diyince içime kurt düştü paylaşayım madem ki :) klkmlk9998 5 yıl önce