AMD Radeon Software Hata 1603 nasıl çözülür?

İyi günler amd radeon r7 265 ekran kartı kullanıyorum her güncelleme geldiğinde hata 1603 alıyorum.Ddu ile kaldırmayı deneyip güncel driveri amdnin kendi sitesinden indirip tekrar kurmayı denedim ama yine aynı hatayı aldım.Bu hata için ne yapmam gerekiyor?

amd hata 1603 sorunu

xyolive xyolive (11)
5 yıl önce sordu

  • Buna uzun bir cevap yazacağım akşama. hakan 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

CMD'yi yönetici olarak aç ve sfc /scannow yaz ardından enter tuşuna bas neden sfc /scannow sistemeki bozuk dosyaları onarcak. İşlem bittikten sonra DDU ile AMD yi kaldır ve AMD'nin resmi sitesinden senin sürümünü indir tekrar yükle.

✏Not: Ayarlara gir ve Windows updateyi aç ve güncelleme var ise bilgisayarını güncelle.

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

  • sfc scannow da hiç bir sorun bulunamadığını gösteriyor update ile 1809 sürüm güncellemesi var onu yaparken mavi ekran hatası veriyor @darkcrak xyolive 5 yıl önce