AMD Radeon X300/X550/X1050 Series ekran kartı güncelleme

hocam kolay gelsin amd ekran kartı güncelleme videonuzu izledim radeon x300/x550/x1050 series orada bulamadım hangisiyle veya başka nasıl yapabilirim

mert4 mert4 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartı model nedir ?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • adı radeon X300/X550/X1050 SERİES yönetici ATİ T. İ. yonga türü yok yazıyor mert4 3 yıl önce
    • Dostum tam modeli lazım, Laptop kullanıyorsan modelini detaylı yaz ve aygıt yöneticisinden ekran kartının modelini öğren. hydra 3 yıl önce
    • @mert4 hydra 3 yıl önce

    O videoda ekran kartını bulamayanlar için alternatif olarak bir video daha paylaşmıştık. AMD ekran kartını otomatik güncelleme videosunu da izledin mi? İzlemediysen: AMD Ekran Kartı Otomatik Yükleme ve Güncelleme - En Kolay Yöntem

    omercik omercik (9418)