AMD sitesinde ekran kartım gözükmüyor

Amd ekran kartımı güncelleyecektim.Aygıt Yöneticisinden ekran kartı modelime baktım.Model bu: http://prntscr.com/mmay7b

Fakat Amd Sitesinde böyle bir ekran kartı yok driver indiremedim nasıl yapılması gerekiyor.

kaanerben1 kaanerben1 (7)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sürücüleri biraz daha detaylı aratarak tam hangisi olduklarını bulmamız lazım. Bunun için sana şu konunun linkini veriyorum: En kolay driver bulma yöntemi. Donanım kimliği ile driver nasıl bulunur?

    Bu konuda gösterdiğimiz gibi sürücüleri donanım kimlikleriyle internette aratarak daha detaylı bir arama gerçekleştirebilirsin. Veya sen donanım kimliklerini buraya yaz, bulmaya çalışayım.

    omercik omercik (9418)