AMD sürücüsünü yüklerken sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım?

Merhaba, AMD Vega 10 ekran kartını Ryzen 7 apu işlemci ile kullanıyorum. AMD ekran kartı driverini AMD'nin sitesinden yükleyip indiriyorum ve PC'yi yeniden başlatıp kurulumu tamamlıyorum. Kurulumdan sonra da AMD'nin ekran kartı uygulamasına girebiliyorum. Ama 2-3 gün sonra aşağıda ekran görüntüsü bulunan hatayı alıyorum ve uygulamaya giremiyorum. Ayrıca bu uyarıyı aldığım zamanlarda Windows açılma ekranında donuyor ve ekran donunca PC'yi duğmesinden kapatıp açmam gerekiyor, bu sekilde sorun cozuluyor. Bu hatayi daha oncelerden de aliyordum. Hatayi alinca Amd sitesinden yine guncellemeyi indirip kuruyordum. Ama artık sıkıldım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Hatanın ekran görüntüsü

kullanici47885 kullanici47885 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk önce Ekran Kartı Driver'ini bir de Windows Update kullanarak güncelleştirin

    Sisteminiz 64Bit ise AMD uygulamasının 32Bit versiyonunu yüklemiş olabilirsiniz uyumlu çalışmayabilir.
    64Bit olanı varsa uygulamanın, onu araştırın

    muvel muvel (332)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Ilginiz icin tesekkurler. Sorunu cozdum. Windows guncellemeden sonra Amd nin siradan kullanim surumunu yukluyormus. Bendeki de gamin icin ozel surmmus. Windows'u yukledigiyle bendeki surum cakisinca ikisi de acilmiyormus. Windows'un surucu guncellemesini devre disi birakip sorunu cozdum. kullanici47885 2 yıl önce