AMD Teknik Servisi ve Başka Forum siteleri

Ekran kartım ile iligili soruları yazılı bir şekilde soracağım başka bir site varmı ? Yani Forum sitesi yada facebook tan da olabilir.. ama sift delete com yada technopat olmasın.. genellikle amd odaklı siteler olursa olursa sevinirim

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Özel olarak AMD odaklı bir forum sitesi bulabileceğini sanmıyorum. Teknoloji forum sitelerinde bütün teknolojik konulara yer verilir. Google da "teknoloji forum siteleri" diye aratırsan pek çok forum sitesi karşına çıkacaktır zaten.

    omercik omercik (9418)