Amd Vısıon Engine Control Center Hatası

Sıkıntım şu beyler amd vision engine control centerı acıyorum sol tarafta bulunan OYUN , VİDEO tarzı bölümlerin olmaması ve bu yuzden, oyun ıcınde fps sıkıntısı yasıyorum, benım sol tarafta bulunan bölumler ise PERFORMANS , GÜÇ gibi bolumler var

resim : http://i.hizliresim.com/n7XkEB.pngoyun video yok

jefzwor55 jefzwor55 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorun bende de var AMD Vision Engine Control Center' da bir problem var.

    Kaldır dediğimde belirtilen modül bulunamadı diyor.

    EDİT:

    Kayıt defterinde "amd vision" aratın bulunan sonuçları dizinle birlikte silin. Problem ortadan kalkacaktır.

    insitiable insitiable (1)