American Truck Simulator nasıl multiplayer oynanır? ATS resmi multiplayer nasıl oynanır?

American Truck Simulator nasıl multiplayer oynanır?

ATS resmi multiplayer nasıl oynanır?

ATS'yi TruckersMP olmadan arkadaşlarımla oynamak istiyorum, nasıl yapabilirim?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle oyuna sahip olmanız gerekli biliyorsunuz. Yani Crack/Korsan oyunda çalışmaz. Aşağıdaki linkten Steam mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

    1-) Öncelikle Steam Kütüphanenize girini. Ardından ATS'yi bulup sağ tıklayıp "Özellikler" seçeneğine tıklayın.

    2-) Betalar kısmına tıklayın. "Özel betalara erişmek için beta erişim kodunu girin:" kısmına ise şu kodu yazın " XZo2orrgbG92XMQ " ardından "Betaya katıl" butonuna  basın.

    3-) 1,8 GB'lık bir güncelleme indirecek.

    4-) Ana menü ekranı açıldıktan sonra sol alttaki Konvoylar bölümüne tıklayın.

    Buradan ister konvoy oluşturun, İster konvoya katılın.

    hydra hydra (3800)