amerikadaniste.com güvenilir mi?

Go Pro almak istiyorum şuan en uygun fiyat Amerika'da görünüyor.  Araştırma yaparken amerikadaniste.com diye bir site gördüm, daha öncede bir kaç defa reklamını görmüştüm.  Daha önce bu siteyi kullanan var mı? amerikadaniste.com güvenilir mi? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.  Siteden baktığımda sadece 38$ kargo ücreti görünüyor. Bundan başka ücret ödeniyor mu?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Site hakkinda arastirma yaptim ve genel olarak kotu bir algi var site hakkinda. Abonelik iptali yapilmamasi, urunun cok fazla gecikmesi hatta bu gecikmeden dolayi size maliyet kesilmesi, urun fiyatlarinin hatali yazilmasi gibi bircok kotu yorum yapilmis. Ben kullanmanizi tavsiye etmem acikcasi.

    Ayrica bu linkten site ile ilgili bircok yorum okuyabilirsiniz.

    https://www.sikayetvar.com/amerikadan-iste-amerikadanistecom

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      amerikadaniste sitesini daha önce duymamıştım.  Biraz araştırdım:

      Sitede görünen kargo ücreti dışında  9$ aylık üyelik ücreti ve Gümrük Vergisi ücreti var. Ekşi sözlükte filan bekleme ücreti vs gibi ek ücretler de çıkabiliyor yazmışlar.  Ayrıca aldığın üründe sorun olursa iade için de kargo ücreti filan ödüyorsun. Bunu da unutmamak gerek.

      Eğer varsa yurt dışında bir arkadaşın filan ondan almasını istemek daha mantıklı gibi geldi bana.

      hakan hakan (15424)