Ammyy Uzak Masaüstü Yazılımı ve Uzak Masaüstü Bağlantısı programı güvenli mi?

Ammyy programı güvenilir mi?

cemkara cemkara (4215)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ammyy programı güvenilir mi?

    Ammyy uygulaması şuan için güvenilir değildir.

    Ammyy indirme sunucuları geçtiğimiz aylarda saldırganlr tarafından saldırıya uğradı ve indirme dosyalarının içine Cryptolocker türü fidye virüsleri yerleştirildi.

    Türkiye'den de pek çok kullanıcı Ammyy uygulamasını indirerek virüsü bilgisayarlarına bulaştırdılar ve dosyaları şifrelendi.

    Görünen o ki Ammyy uygulaması siber saldırganların saldırılarına açık durumda. Bu nedenle bu uygulamayı kesinlikle indirmeyi ve bilgisayarınıza yüklemeyin.

    Daha önceden Ammyy kullanmış biri olarak daha önceki sorunsuz kullanımları dikkate almayın. Şuan için Ammyy indirmek ve çalıştırmak çok büyük risk içermektedir.

    cemkara cemkara (4215)