Among Us - You disconnected from the server hatası

Among us disconnected hatası alıyorum.   You disconnected from the server  Reliable packet 1 (size=16) was not ack'd after 7500ms (9 resends) hatasının çözümü nedir? İnternetim de bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Among Us - You disconnected from the server hatasının iki genel sebebi var:

    1. Senin internetinde anlık sorun oluyor, çok yavaş veya bağlantı kopuyor
    2. Among Us sunucularında yoğunluk var ve sürekli bağlantın kopuyor.

    Öncelikle kendi internetinde sorun olmadığından emin ol. Aynı anda indirme yapma mesela. Kablosuz kullanıyorsan sinyalini kontrol et.  WiFi de kopmalar çok sık olabiliyor. Bu da senin Among Us - You disconnected from the server hatası almana sebep olabilir. İnterneti senden başka kullananlar varsa onlarda senin internetini yavaşlatıyor olabilir. Bu durumda tek çözüm internet hızını bir şekilde arttırmak ya da gereksiz ağ trafiğini azaltmak.

    İkinci durumda yani Among Us sunucularında sorun varsa o zaman yapabileceğin çok fazla bir şey yok. Beklemen gerekecek. Bazen sunucular çok yoğun olabiliyor o zaman kulllanıcılar Disconnected hatası alıyor. Yani sunucu ile bağlantın kesiliyor.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

      Oluyo bende .VPN dene bende çözüm yolu bu .Belki sendede işe yarar.

      adils adils (136)