Amulec virüsü nasıl temizlenir?

bilgisayarıma bir dosya indirdim çalıştırdım. Şimdi bilgisayara Amulec diye bir virüs bulaştı. Her yerde karşıma çıkıyor.

Amulec virüsü nasıl temizlenir?

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu reklam amaçlı bir virüs biraz zahmetli ama format atmaktan iyidir Revo Uninstaller Pro programı ile bu dosyayı kaldırın daha sonra

    chrome teizleme aracı burdan indirin

    başlat / çalıştır %userprofile%\AppData\Local bu dosya yolunu yapıştır açılan sayfada Amulec klasörünü sil
    başlat / çalıştır %userprofile%\AppData\Roaming bu dosya yolunu yapıştır açılan sayfada Amulec klasörünü sil

    en son

    bilgisayarınızı tarama yaptırın

    Malwarebytes istenmeyen yazılımlar virüsler için burdan ndirin
    Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

    AdwCleaner 6.030 tarayıcı korsanı eklentiler için

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      aMuleC aşağıdaki antivirüs programları tarafından tespit edilebiliyor:

      • Kingsoft AntiVirus Win32.aMuleC
      • Malwarebytes PUP.Optional.aMuleC
      • VIPRE Antivirus aMuleC
      • McAfee-GW-Edition2013 Win32.Application.aMuleC
      • Malwarebytes PUP.aMuleC
      • NANO AntiVirus Trojan.Win32.Searcher.aMuleC
      • Dr.Web Adware.aMuleC (Dr. Web'i indirmek ve nasıl kullanılır öğrenmek için tıklayın)
      • ESET-NOD32 8894Win32/aMuleC
      • VIPRE Antivirus 22224aMuleC.Generic
      • Tencent  Win32.aMuleC

      Bu listeye göre Dr.Web ile bilgisayarı taramanız Amulec virüsünü temizleyecektir.

      murat murat (12492)