An error has occurred. There was a problem downloading the requested file. Try again later.

iPhone ile gönderilmiş bir mailde ek dosyası var. Tıkladığımda iCloud açılıyor ve karşıma An error has occurred. There was a problem downloading the requested file.  Try again later. yazıyor.

Normalde maildeki indir botununa basınca indirme başlıyordu. Sorun ne olabilir?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iCloud üzerinden dosya indirirken Bir hata oluştu.İstediğiniz dosya indirilirken bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar deneyin. uyarısı alıyorsan bu dosya iCloud'a doğru şekilde yüklenenemiş anlamına gelebilir.  Bazen de çok nadir de olsa iCloud sunucularında sorun olduğunda bu hata alınabiliyor.

    Özellikle mail ile gelen indirme linklerinde bu hata ile çok karşılaşılabiliyor. Maili tekrar göndermelerini rica edebilirsin.  Muhtemelen iPhone dosyayı iCloud'a düzgün ya da tam şekilde yükleyememiş. Sorun bundan kaynaklanıyor.

    alattin alattin (16984)