An error occurred while processing your request Steam hatası

Steam'de Profile, toplulukla ilgili yerlere giremiyorum. Steam uygulamasında yükleniyor fakat siyah ekran kalıyor.

Topluluk pazarı siyah ekranda kalıyor. Web sitesi An error occurred while processing your request hatası veriyor.

Steam An error occurred while processing your request hatasının çözümü nedir, bu sorunu nasıl düzeltirim?

cemkara cemkara (4215)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Steam An error occurred while processing your request hatası sunucu taraflı bir hatadır. Yani Steam sunucuları çökmüş demektir.

    Steam birden fazla sunucuya sahiptir. Eğer sizin bağlı olduğunuz sunucu çökerse Steam An error occurred while processing your request hatası verir.

    Eğer proxy ya da VPN kullanıyorsanız sorun proxy ya da VPN de de olabilir. Bu sebepten önce bu tür yazılım ve proxy sunucular ıdevreden çıkartın.

    Tam tersini de deneyebilirsiniz. Yani An error occurred while processing your request hatası alıyorsanız proxy ya da VPN kullanarak başka bir Steam sunucusuna bağlanmayı deneyebilirsiniz.

    Steam sunucularının durumunu görmek için http://downdetector.com/status/steam linkini kullanabilirsiniz. Bu linkte Steam sunucuları çökmüşse raporlamalarda artış dikkat çekecektir.

    An error occurred while processing your request steam mobile da da sıkça karşınıza gelebilir.

    cemkara cemkara (4215)