an unknown network error has occurred Instagram hatası

Instagram'a girmek istediğimde ERROR an unknown network error has occurred hatası alıyorum. Instagram'a giremiyorum. Instagram'a girerken alınan an unknown network error has occurred hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'a kayıt yaparken veya giriş yapmaya çalışırken alınan an unknown network error has occurred hatasının sebebi sunucu hatasıdır. Instagram sunucularında gecici bir sorun varsa bu hatayı alırsınız.

    Bu hatayı düzeltmek için bir şey yapamazsınız. Daha sonra tekrar denediğiniz de sorun düzelecektir.

    Sorun sizden kaynaklanan bir sorun değildir ve  an unknown network error has occurred hatasını sadece siz almıyorsunuz anlamına gelir.

    Instagram'a kayıt olmak için veya giriş yapmak için daha sonra tekrar denemelisiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhaba cozuldu demissiniz ama ben baska hesaptan giris yapa biliyorum ama kendi hesabimdan girmege calistigimda bu yaziyi aliyorum lutfen yardim edebilecek kimse varmi ?

      kullanici974539 kullanici974539 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Instagram!ı kaldırın ve sonra Google play veya App Store üzerinden yeniden yüklemeyi deneyin murat 7 yıl önce