Ana ekrandaki google widgetni kaldıramıyorum

arkadaşlar widgeti alta almak istiyorun bssılı tuttutyorum hiçbirşey olmuyor?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Onu Kaldırmak İçin Uygulamalar'daki Google'yi Kaldırman Gerek.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Widget'ler veya diğer kısayol ikonları, sadece basılı tutmakla silinmezler. Ayrıca bunları cihaz ekranının altında veya üstünde (cihaza veya android sürümüne göre altta veya üstte değişir) beliren çöp kutularına taşıyıp bırakmak gerekir.

      Ekranda taşımak ve/veya yer değiştirmek ise basılı tutup sürüklemek şeklinde olur. Ama bunun için taşınacak yerde müsait boşluk olması gerekir. Bazı widget'ler büyük olduğu için taşınmak istenen alanda boş yer olmasına rağmen o boşluk müsait büyüklükte olmayınca bu taşıma gerçekleşemez. Belki senin problemin (karşılaştığın durum) bu olabilir.

      temmuz temmuz (12505)