Ana ekranı sola kaydırınca Google çıkmıyor

Ana ekranı sola attığımda önceden Google haberler falan çıkardı. Artık çıkmıyor bunu nasıl yeniden Aktif edebilirim ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir önceki konuya yazdığın cevaptan anladığım kadarıyla Huawei kullanıyorsun. Bahsettiğin olay Google feed adlı bir özellik. Ana ekranda boş bir yere basılı tut ve gelen seçeneklerden "Ayarlar"a tıkla. Sonra açılan ekranda Google feed diye bir seçenek göreceksin, onu etkinleştir.

    omercik omercik (9418)