anakart-kasa bağlantı uyumsuz

Yeni bir bilgisayar topladım, amd tabanlı...
Anakartım: ASUS AMD PRIME B350M-A B350 DDR4 2400 VGA GLAN AM4 M.2 USB 3.1
http://www.asus.com/tr/Motherboards/PRIME-B350M-A/
Kasa:         Aerocool XPredator2 USB3.0
http://www.sinerji.gen.tr/aerocool-xpredator-ii-full-tower-5x14cm-fanli-10-pci-yuvali-hdd-dock-siyah-oyuncu-kasasi-pmu71105
Gönderilen kitapcıktan bakarak tüm bağlantıları yaptım... 3 Adet yapamadığım bağlantı var...
1- usb 3.0 connector (20-1 pin usb3_12)
iki soket girişi var; kasa kabloları uymuyor araya dişi soket lazım sanırım
2- Serial port connector (10-1 pin com)
1 soket girişi var; kasa kabloları uymuyor araya dişi soket lazım sanırım
3- Sata 6.0gb/s ports (7-pin sata6g _1-6)
kasada buna bağlanacak bir kablo yok...
ne yapmam lazım?

ege2 ege2 (-7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -2

    Kimse  xpredator kullanmıyor mu?

    neye kızıyorum biliyor musunuz...

    sizlerin bize ballandıra ballandıra övüpte aldırdığınız bilgisayar aksamı için

    sorun oluşunca banane diyen bir havaya...

    halbuki biz size güvenerek bu aksamı aldık..

    demek ki siz bu ürünleri kendiniz kullanmadan havadan cıvadan sallıyor sunuz.

    şöyle güzel böyle kaliteli...

    -arkadaşım sizin sistem önerilerinizi takip ediyoruz güvenmesek niye itibar edip o kadar para verelim

    ege2 ege2 (-7)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @ege2 kardeşim, burada herşeye cevap verilmez. Birde böyle dalga geçmen hiç hoş değil. Evet kimse xpredator kullanmıyor. Demekki kullanmadıklarından cevap vermemişler. Ayrıca "daha da detaylı" bilgi verebilseydin veya başlığı düzenleseydin, eminim cevap gelecekti. Neyse ama böyle yapman hiç hoş değil. "AMMA uzmanmışsınız ha" kelimesi ile dalga geçtiğin belli oluyor. toprak34 6 yıl önce
    • Uzman olmanın kriteri xpredator kullanmakmı? Konu muhtevasına sorularını daha anlaşılır hale getirmek için bir resim dosyası ilave etmek ve onun üzerinde sormak neden aklına gelmedi acaba? Sana uzman olsun yada olmasın, site üyeleri hemen cevap vermek zorundamı acaba ve uzmanlık sence bumu? Siteyi baştan sona inceledinmi ve genel olarak web'de uzmanım.net hakkında yapılan değerlendirmeler ile yorumları okudunmu? Bunları biraz olsun araştırmadan ve sitemiz hakkında en ufak bir bilgiye dahi sahip olmadan nasıl bu şekilde sitemizi beğenmiyor ve aklın sıra dalganı geçiyorsun? Ayıptır yahu, ayıp! temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz katılıyorum abi. Böyle kişiler gelip hiçbirşey bilmeden yorum yapıyor. İnsan resim felan koyardı. Onu da yapmamış. Yeterli bilgide vermemiş. Biz bu sorunun nesine cevap verelim!!?? Açıklama yok, bilgi yok. @ege2 toprak34 6 yıl önce
    • Açtığı konunun başlığında "kasa" kelimesini yanlış yazdığı halde onu dahi düzelmeyen özensiz ve tembel biri, öyle değilmi @toprak34 :) O başlığı okuyanların bu kaba imla hatasından rahatsız olabileceğinide aklına getiremeyen düşüncesiz ayrıca :( Kendisi düzeltsin diye bekledim ama o bunu yapmadı. Ben yapayım (düzelteyim) bari :( temmuz 6 yıl önce
    • Tamam @toprak34 Uzatmamak lazım. Gereken tepkide gösterildi, ikazda yapıldı. Daha fazlası polemiğe yol açabilir ve hiç doğru olmaz. Site prestijinede, kurallarınada uymaz ve yakışmaz. temmuz 6 yıl önce